ЮНІ МАЙСТРИ РАКЕТКИ ВКОТРЕ ПРОСЛАВИЛИ ГРОМАДУ
Дата: 20.05.2026 15:28
Кількість переглядів: 22
17 травня на базі Розсошенської гімназії відбулися змагання відкритого кубку Полтавської районної ДЮСШ «Колос» з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У турнірі взяли участь і вихованці ДЮСШ «Юність».

Під керівництвом тренера-викладача Тетяни Крутько юні спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, наполегливість та справжній спортивний характер.
За підсумками змагань представники нашої громади показали чудові результати:
Ковпак Марина - I місце;
Петров Павло - II місце;

Олефіренко Софія - II місце;

Карпенко Дар'я – V місце.
Вітаємо спортсменів та їхнього наставника з гідними результатами! Нехай кожне тренування приносить нові здобутки, а кожен турнір - яскраві перемоги та незабутні емоції.