Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Бензин А-92 (Євро) та дизельне паливо

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару: Бензин А-92 (Євро) та дизельне паливо (код ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Процедура закупівлі – спрощена закупівля

1.

Назва предмету закупівлі

Бензин А-92 (Євро) та дизельне паливо (код ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Процедура закупівлі – спрощена закупівля

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

 1. Предмет закупівлі: Бензин А-92 (Євро) та дизельне паливо.
 2. Кількість:  Бензин А-92 (Євро) - 4500 літрів, Дизельне паливо - 10600літрів.
 3. Якість товару: товар повинен відповідати вимогам Державних стандартів (ДСТУ) або Технічних умов (ТУ), які діють на території України.
  1.     Учасник повинен надати документи, що підтверджують якість та безпеку товару, а саме: сертифікати якості/відповідності, або посвідчення про якість, або декларації виробника, або інше документальне підтвердження якості та безпеки товару.
 1. Умови поставки та територія розповсюдження.
  1.  Поставка товару Замовнику здійснюється у вигляді талонів номіналом 10 та/або 20 літрів.
  2. Талони мають бути єдиного зразка та Учасник закупівлі має бути емітентом талонів.
  3. Для учасників, що надають талони єдиного зразка обов’язкова наявність АЗС в адміністративних межах смт Котельва для всієї мережі власних та/або орендованих (суборенди)та/або партнерських АЗС.
  4. Заправка по талонам повинна здійснюватися цілодобово на власних та/або орендованих (суборенди) та/або партнерських АЗС Учасника, обов’язково через заправні колонки обладнані лічильниками.
  5. Учасник в складі тендерної пропозиції (з урахуванням вимог п. 4.3 та 4.4. цього Додатку) надає довідку про наявність та кількість власних та/або орендованих (суборенди) та/або партнерських АЗС.
  6. Учасник в складі тендерної пропозиції надає копії документів, що підтверджують право власності та/або оренди (суборенди)на всі АЗС, що зазначені в довідці, складеній відповідно до п. 4.5  цього Додатку.
  7. У випадку якщо АЗС є партнерськими (партнерське обслуговування (заправка автотранспорту паливом) за талонами зразка Учасника, надається(-ються) копія(-ії) діючого(-их), не менше ніж до  кінця 2022 року, договорів(-ру) укладених(-ого) між Учасником та суб’єктом господарювання (партнером), що безпосередньо здійснює заправку автотранспорту паливом через мережу АЗС,що зазначені в довідці, складеній відповідно до п. 4.5  цього Додатку, за талонами зразка Учасника з оригіналом листа гарантії від суб’єкта господарювання (партнера), що безпосередньо здійснює відпуск (заправку автотранспорту) палива через мережу АЗС, інформація про які надана у складі тендерної пропозиції, з гарантією цілодобового та безперебійного здійснення заправлення автотранспорту Замовника протягом 2021-2022 року на АЗС через які Учасником пропонується відпуск палива за талонами зразка Учасника. Лист повинен бути виданий на ім’я Замовника даної закупівлі та Учасника не раніше січня 2022 року та повинен містити назву (бренд) під якою працюють АЗС, та зразок копії (або оригіналів) талонів за якими буде здійснюватися відпуск палива на АЗС. Лист повинен містити вихідний №, дату, ПІБ та номер телефону уповноваженої особи, що його підписала та посилання на номер процедури закупівлі щодо якої подається тендерна пропозиція. На оригінал листа накладається КЕП уповноваженої особи, що його підписала у форматі, що дає можливість перевірити КЕП.
 2. Термін дії талонів: не менше 1 року з моменту поставки. У разі закінчення терміну строку дії невикористаних Замовником талонів, Учасник проводить їх обмін на аналогічні з незакінченим строком дії без додаткової за це оплати Замовником, або продовжує термін їх використання.

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

 Очікувана вартість предмету закупівлі становить 484 000,00 з ПДВ.

 Джерело фінансування - місцевий бюджет