Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Масло вершкове не менше 82% жирності

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару: Масло вершкове не менше 82% жирності (код ДК 021:2015 код 15530000-2 Вершкове масло)

Процедура закупівлі – відкриті торги

1.

Назва предмету закупівлі

Масло вершкове не менше 82% жирності (код ДК 021:2015 код 15530000-2 Вершкове масло)

Процедура закупівлі – відкриті торги

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

 

Вершкове масло (жирність не менше 82%) фасоване в пачки по 200 грам. Запропонований товар повинен відповідати вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», державних стандартів і не містити ГМО, шкідливих або небезпечних добавок. Приміщення де зберігаються продукти харчування та автотранспорт, що використовується для перевезення, повинно відповідати гігієнічним вимогам щодо харчових продуктів.

Запах - чистий, характерний для вершків, без сторонніх запахів.

Смак - добре виражений вершковий, можливий присмак пастеризації. Без сторонніх присмаків.

Колір - відсвітло-жовтого до жовтого, однорідний за всією массою. Дефекти недопустимі. Строк придатності не повинен перевищувати 80% від загального строку придатності.

На кожній наклеєній етикетці повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, номер підприємства - виробника, вага нетто, жирність, дата виготовлення, дані про харчову та енергетичнуцінність, термінпридатності та умовизберігання. Без ГМО, щомає бути зазначено на упаковці.

Товари, що постачаються повинні мати необхідні сертифікати якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України. Поставка товару – згідно заявок.

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

 Очікувана вартість предмету закупівлі становить 715 800,00 з ПДВ.

 Джерело фінансування - місцевий бюджет