Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Природний газ

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару Природний газ (ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо)

1.

Назва предмету закупівлі

Закупівля товару Природний газ (ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо) здійснюється для дошкільних та загальноосвітніх закладів Котелевської територіальної громади.

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

Відносини між газопостачальними, газорозподільними підприємствами та споживачами природного газу регулюються наступними документами:

• Закон України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 № 329-VIII;

• Правила постачання природного газу, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2496;

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.

Якість та інші фізико-хімічні характеристики природного газу, який передається, повинні відповідати вимогам ДСТУ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Технічні умови».

Товар повинен бути сертифікований у встановленому законом порядку та відповідати державним стандартам України.

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

У вартість товару необхідно включити сплату податків та інших зборів та обов’язкових платежів в т.ч. ПДВ, тобто вказати ціну товару, за якою він відпускається покупцям.

Предмет закупівлі (продукція, тара, пакування, транспортування, послуги, роботи і т.п.) не повинні завдавати шкоди навколишньому середовищу та передбачати заходи щодо захисту довкілля.

 

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість даного предмету закупівлі визначається відносно потреби. Очікувана вартість становить - 5 787 278,40 грн. з ПДВ.