Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Оброблені фрукти та овочі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Процедура закупівлі – спрощена закупівля

1.

Назва предмету закупівлі

15330000-0 Оброблені фрукти та овочі ( Сухофрукти, томатна паста, повидло, огірки солені, помідори солені, ізюм, суміш овочева «Мексиканська» швидкозаморожена, вишня швидкозаморожена без кісточки фасована)

Процедура закупівлі – спрощена закупівля

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

 

Сухофрукти: Суміш фруктів – в рівних частинах. Відповідного кольору, без сторонніх домішок, добре висушені, відповідного запаху. При поставці товару якість товару повинна відповідати діючим на території України ДСТУ.

Томатна паста: виготовлена зі свіжих томатів з масовою часткою розчинних сухих речовин 25%, повинна мати смак та колір, притаманні томатам, розфасовані в скляні банки ємкістю до 0,510 гр. Відповідність вимогам діючого санітарного законодавства України обов’язкова. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність.

Повидло: зовнішній вигляд однорідна густа перетерта маса, без насіння, без кісточок і не протертих шматочків шкірочки та інших рослинних домішок

Огірки солені: огірки свіжі врожаю 2021 року, зелень пряних рослин та спеції згідно рецептури. Огірки цілі, з хорошим смаком, щільною консистенцією, не грубою шкіркою. Без плодоніжок і залишків квіток, чисті, не зморщені, не м'яті, без механічних та інших пошкоджень. Смак слабо кислий, помірно солоний, запах приємний з ароматом прянощів, без стороннього присмаку та запаху, оливково-зелені або оливкові без плям і опіків. Огірки міцні, пружні, без пустот, з щільною хрусткою м'якоттю. На кожній упаковці товару має бути етикетка з інформацією на українській мові (назва продукту, дата виготовлення, умови та термін зберігання. Без ГМО.

Помідори солені: Склад: помідори свіжі врожаю 2021 року, зелень пряних рослин та спеції згідно рецептури. Томати цілі, без плодоніжок, середніх розмірів, одинакові за формою та ступеню зрілості, з шкіркою, з зеленню, часником, прянощами у кислотно-сольовому заливанні. Смак та запах - слабо кислий з солонуватим присмаком. Колір – однорідний, червоний. На кожній упаковці товару має бути етикетка з інформацією на українській мові (назва продукту, дата виготовлення, умови та термін зберігання. Без ГМО.

Ізюм: Ізюм без кісточок (повинен бути сухий, чистий , без сторонніх запахів) Без ушкоджень шкідниками. Розфасовані у чисті пакети. На упаковці (тарі) обов’язково повинно бути вказано склад продукту, дата виготовлення, термін придатності, умови зберігання, дані про виробника.

Суміш овочева «Мексиканська» швидкозаморожена:

ДСТУ, ГОСТ, ТУ тощо згідно вимог чинного законодавства, які використовуються при виготовленні даної продукції. Плоди повинні бути стиглі, цілі, чисті, без сторонніх домішок; фасовані у споживчу тару (пакети з термозварювальних матеріалів або ін.).

Вишня швидкозаморожена без кісточки фасована: Вишня свіжоморожена ціла. Плоди повинні бути стиглі, чисті, без інших сторонніх домішок, без механічного пошкодження та пошкодження сільськогосподарськими шкідниками.

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

 Очікувана вартість предмету закупівлі становить 170 000,00 з ПДВ.

 Джерело фінансування - місцевий бюджет