Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Природний газ

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару Природний газ (ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо)

Відкриті торги з особливостями

(згідно постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”)

1.

Назва предмету закупівлі

Закупівля товару Природний газ (ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо) здійснюється для дошкільних та загальноосвітніх закладів Котелевської територіальної громади на січень-березень 2023 р.

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

Відносини між газопостачальними, газорозподільними підприємствами та споживачами природного газу регулюються наступними документами:

• Закон України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 № 329-VIII;

• Правила постачання природного газу, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2496;

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.

Якість та інші фізико-хімічні характеристики природного газу, який передається, повинні відповідати вимогам ДСТУ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Технічні умови».

Товар повинен бути сертифікований у встановленому законом порядку та відповідати державним стандартам України.

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

У вартість товару необхідно включити сплату податків та інших зборів та обов’язкових платежів в т.ч. ПДВ, тобто вказати ціну товару, за якою він відпускається покупцям.

Предмет закупівлі (продукція, тара, пакування, транспортування, послуги, роботи і т.п.) не повинні завдавати шкоди навколишньому середовищу та передбачати заходи щодо захисту довкілля.

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість даного предмету закупівлі визначається відносно потреби. Очікувана вартість становить – 2 392 037,11 грн. з ПДВ.