Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Хліб цільнозерновий пшеничний та цукрова паличка

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару: Хліб цільнозерновий пшеничний та цукрова паличка (ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)

Процедура закупівлі – відкриті торги

1.

Назва предмету закупівлі

Хліб цільнозерновий пшеничний та цукрова паличка (ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)

Процедура закупівлі – відкриті торги

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

Хліб цільнозерновий пшеничний – 14 700 кг

Виготовлений з борошна пшеничного цільнозернового та борошна пшеничного, скоринка – без великих тріщин, і підривів. Забарвлення скоринки – золотисте – жовте. М’якоть хліба має бути гарно пропечена, еластична, не крихка, рівномірно розпушена. Не допускається наявність порожнеч, крошливість, не промішування. Смак і запах характерні для пшеничного хліба. Не допускається відчуття прісного, пересоленого, надмірно кислого і гіркого смаку,наявність хрускоту. Вага 500 гр.

         Цукрова паличка – 3 303 кг

Форма виробу має бути продовгуватою, скоринка — без великих тріщин і підривів. Забарвлення скоринки — золотисто-жовтого кольору, посипана цукром. М’якушка має бути гарно пропечена, еластична, не крихка.Виріб повинен бути випечений з борошна вищого ґатунку, вагою 50 гр.Здоба повинна бути ароматна, без наповнювачів.Однією з важливих споживчих якостей виробу є його свіжість.Залишок терміну зберігання на момент поставки продукту повинен бути не менше 95% від терміну зберігання.Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

 Очікувана вартість предмету закупівлі становить 628 000,00 з ПДВ.

 Джерело фінансування - місцевий бюджет