Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Гаряча вода

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару: «Код ДК 021:2015  09320000-8  Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії) »

Процедура закупівлі – відкритих торгів з особливостями

1.

Назва предмету закупівлі

Гаряча вода

 (Код ДК 021:2015  09320000-8  Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)Процедура закупівлі – відкритих торгів з особливостями

      • Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

1. Постачальнику теплової енергії необхідно забезпечити подачу теплопостачання   (далі за текстом – теплової енергії) на об’єкти Споживача від джерела теплопостачання Постачальника з врахуванням наявних потреб Споживача.

2. Суб'єкти у сфері теплопостачання повинні дотримуватися вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища, нести відповідальність за його порушення і здійснювати технічні та організаційні заходи, спрямовані на зменшення шкідливого впливу об'єктів у сфері теплопостачання на навколишні природні середовища.

3. Товар повинен постачатись відповідно до Закону України «Про теплопостачання» № 2633-IV від 02.06.2005 року (зі змінами) та повинні забезпечувати:

-відповідну нормативну температуру повітря у приміщеннях (за їх призначенням в будівлі);

-безпечну дію усіх видів устаткування та обладнання, задіяних в технології поставки товару.

Товар повинен відповідати вимогам безпеки руху, охорони праці, екології та пожежної безпеки.

4. Учасники при підготовці тендерної пропозиції та переможець під час виконання договору про закупівлю зобов’язуються дотримуватись передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.

5. Відповідно до додатку №1 до договору про закупівлю теплової енергії у вигляді гарячої води, теплоенергія поставляється за адресами:

 Полтаська область, смт Котельва вул. Калантаївська, 1.

Полтаська область, смт Котельва вул. Калантаївська,  2.

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

 Очікувана вартість предмету закупівлі становить 599803.75 з ПДВ.

 Джерело фінансування - місцевий бюджет