Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Новорічні подарункові набори солодощів

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару: «Код ДК 021:2015:15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби»

Процедура закупівлі – відкритих торгів з особливостями

1.

Назва предмету закупівлі

Новорічні подарункові набори солодощів

 (Код ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби. Процедура закупівлі – відкритих торгів з особливостями

      • Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі  тендерної пропозицій документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції  учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, а саме, відповідну технічну специфікацію, яка обов’язково має містити інформацію про повне найменування, місцезнаходження, та контактний номер телефону виробника(виробників). Якість предмета закупівлі згідно технічної специфікації має відповідати чинним державним стандартам.

Запропонований учасником товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам (ТУ, ДСТУ), затвердженим у встановленому законодавством України порядку, відповідати вимогам Законів України «Про безпечність та якість харчових продуктів» від 23.12.1997 №771/97-ВР (зі змінами). Учасники повинні дотримуватися норми ч. 6 ст. 20 Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», зокрема щодо запровадження обов’язкових постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

Товар поставляється за адресами: 38600, Полтавська обл., Полтавський район, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 224.

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

 Очікувана вартість предмету закупівлі становить 298500 гривень з ПДВ.

 Джерело фінансування - місцевий бюджет