Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару: код ДК 021:2015:  30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)  (Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук)

1.

Назва предмету закупівлі

код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)  (Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук)

Процедура закупівлі – спрощена закупівля

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

№ з/п

Назва обладнання та кількість

Технічні характеристики

 

 

1

Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук       

(код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ноутбук  - 1 шт.

                                                                                                              

Процесор  Intel Pentium 6805 (1.1 - 3.0 ГГц)

Кількість ядер процесора - не менше 2;

Кількість потоків процесора - не менше 4;

Обсяг оперативної пам'яті -                                                                  не менше 4GB DDR4 3200;

Накопичувач SSD не менше ніж 128 GB;

Дисплей: 15.6" FullHD (1920x1080) IPS                                              

Тип матриці  IPS, антиблікове покриття;

Звуковий адаптер і аудіо підтримка: інтегрований; інтегровані мікрофон та динаміки;

Інтерфейси                                                                                             Не менше 5 USB-портів, з них 2хUSB Type-C/HDMI/LAN (RJ-45) /комбінований аудіо роз’єм для навушників/мікрофона

Бездротові технології  Не гірше  WIFI+BT5.0  2X2AХ

Камера  не гірше 720p HD, вбудована, наявність шторки для камери

Безпека наявність TPM прошивки, що інтегрована в чіпсет.

Операційна система: попередньо встановлена ліцензійна операційна система (ОС) з безкоштовними оновленнями Microsoft Windows 10 Professional Ukrainian, з підтримкою роботи у локальній обчислювальній мережі з доменною організацією та україномовним інтерфейсом.

Офісне програмне забезпечення: попередньо встановлений ліцензійний пакет офісного програмного забезпечення на основі ліцензій вільного поширення або пропрієтарний з україномовним інтерфейсом, сумісним з обраною ОС

Антивірус: попередньо встановлений антивірусний захист із здатністю виявлення та знешкодження мережевих загроз, наявністю превентивних технологій, які забезпечують виявлення невідомих загроз.

Пристрій повинен мати етикетку справжнього програмного забезпечення Microsoft (Genuine Microsoft Label (GML) – наклейка, розміщюється на нових комп’ютерах міжнародних виробників та локальних прямих ОDМ партнерів, які містять попередньо інстальовану копію операційної системи Windows. Розміщується зазвичай на задній або нижній панелі пристрою, вона не містить ключ продукту, але захищена фарбою, що змінює колір залежно від куту зору.

Батарея  не менше 45 Вт/год не менше 9 годин автономної роботи

Клавіатура:                                                                                                               повнорозмірна, інтегрована у корпус, латинсько-кирилична, з нанесеними літерами латинського (US International) та українського алфавітів

Вологогостійка конструкція клавіатури

Колір                                                                                                               сірий, темно-сірий

Комплект постачання:                                                                                                               Ноутбук, адаптер живлення, документація

Гарантійний термін                                                                               12 місяців від постачальника

Маніпулятор типу "миша": технологія – оптична, тип підключення – USB-інтерфейс, кількість кнопок - щонайменше три:ліва, права, колесо-кнопка для скролінгу/

Гарантія від виробника не менше 12 місяців

 

 

Примітка: всі посилання на конкретну марку, виробника, технологію слід сприймати в розширювальному сенсі «або еквівалент» відповідно до ст. 23 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Учасник повинен надати порівняльну таблицю відповідності запропонованого товару технічним вимогам Замовника (обов‘язково зазначається виробник та модель для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника).

        1.У разі виявлення Замовником невідповідності запропонованого товару визначеним вимогам в технічному завданні, або запропонований товар не може використовуватись за призначенням, така пропозиція учасника за рішенням Замовника може відхилитись, як така що не відповідає вимогам Замовника визначеним в тендерній документації, зокрема в технічній частині предмета закупівлі.

 1. Загальні вимоги до товару
  1. Запропонований Товар має відповідати встановленим в Україні технічним та санітарним нормам та правилам.
  2. Запропонований Товар повинен бути новим, таким, що попередньо не експлуатувався, постачатися в непошкодженій упаковці, на якій зазначаються: назва Товару, логотип фірми-виробника, країна виробника, умови зберігання.
  3. Всі основні компоненти Товару повинні бути оригінальними, заміна компонентів на неоригінальні забороняється.
  4. В складі поставки Товару надається повна технічна документація передбачена Виробником на паперових та електронних носіях з офіційним перекладом українською мовою.
  5. В комплекті з Товаром та його складовими обов’язково передається: технічний паспорт (формуляр), інструкція по експлуатації Товару, гарантійний талон, документи якості (відповідності) Товару.
  6. Доставка здійснюється Замовнику з перевіркою комплектності, цілісності та відсутності пошкоджень в присутності представників Замовника.
  7. Гарантійний термін експлуатації товарів не менше 12 місяців.
  8. Гарантійні зобов’язання безпосередньо від виробника на території України.

Учасник у складі своєї пропозиції надає гарантійний лист з зазначення всіх підпунктів даного пункту в якому гарантує повне виконання даних вимог.

Примітки:

 Товар повинен бути новим, непошкодженим, сертифікованим та  відповідної якості. Товар повинен бути упакованим для перевезення та зберігання.

 

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

 Очікувана вартість предмету закупівлі становить 27 000,00 з ПДВ.

 Джерело фінансування - місцевий  та державний бюджет.