Підведено підсумки відбіркового етапу обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Веселка»
Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Веселка» –наймасовіший щорічний захід, основними завданнями якого є: виявлення та підтримка талановитих дітей та підлітків, висвітлення багатогранності творчої особистості, піднесення національних традицій, формування у дітей поваги до національної культурної спадщини. Пандемія вносить свої корективи, тому цьогорічний І (відбірковий) етап конкурсу «Веселка» відбувся у дистанційному форматі. Журі переглянуло 38 відео-виступів учасників з 5 закладів загальної середньої освіти та Будинку дитячої та юнацької творчості у вокальному, хореографічному, інструментальному, декламаторському, оригінальному жанрах.
Аналіз онлайн-виступів учасників огляду-конкурсу засвідчив, що навчальними закладами проведена організаторська робота зі створення умов для розвитку художньої творчості школярів, їх талантів та обдарувань, відродженню та збереженню скарбів української народної культури.
Переможцями І (відбіркового) етапу обласного конкурсу художньої самодіяльності учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Веселка» стали:
у номінації «Вокальний жанр»:
- Бугрій Оксана, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості;
- ансамбль «Цілюще джерельце» Будинку дитячої та юнацької творчості;
у номінації «Інструментальний жанр»:
- Бугрій Оксана, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості;
у номінації «Малі театральні форми»:
- Зінченко Анастасія, учениця Котелевського ЗЗСО №4 І-ІІІ ступенів;
- Абрамова Анна, учениця ОЗ Котелевська гімназія №1 імені С.А.Ковпака.
Юні артисти вразили членів журі як оригінальністю, так і емоційністю виконання. Тому визначено ще і кращі номери огляду-конкурсу, виконавці яких отримають грамоти відділу освіти та молоді.
Номери переможців направлені на ІІ обласний етап конкурсу.