Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ КОТЕЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ! ВІТАЄМО ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

     

     Завідувач, вихователь, помічник вихователя, музичний керівник, асистент вихователя, інструктор ф/к, логопед, медична сестра, кухар, господарський персонал – це ті працівники, які щодня зустрічають дітлахів, дарують їм свої посмішки, піклуються про них, годують смачними стравами, знайомлять з оточуючим середовищем, вчать розуму та правил життя.

     Не просте завдання – виховувати малечу на початку їх життєвого шляху, але  надзвичайно важливе. Зростає нове покоління українців, які вже люблять свою країну понад усе, а в подальшому будуть її оберігати та будувати світле майбутнє.

     Попри всі виклики, які спіткали українське дошкілля в умовах війни, працівники дошкільних закладів згуртувалися задля створення комфортного та безпечного освітньо-виховного простору для дітлахів.

     Шановні працівники закладів дошкільної освіти! Впевнені, що тепло ваших сердець у поєднанні з педагогічною майстерністю, перетворять кожен день перебування вихованців у дитсадку в радісні і щасливі моменти життя.

     Щиро дякуємо за вашу нелегку, але вкрай важливу працю. Добра, натхнення, миру та достатку вам і вашим родинам!« повернутися до списку новин