Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи

10 січня 2019 року на базі Котелевської гімназії №1 імені С.А. Ковпака було проведено районне методичне об’єднання вчителів, які навчають учнів 1-х класів Нової української школи у 2018-2019 навчальному році за новим Державним стандартом початкової освіти.

Практичний психолог гімназії Ковальова О.М. познайомила з основними аспектами інклюзивної освіти, надала рекомендації щодо роботи в інклюзивних класах та продемонструвала ігрові прийоми,які дають змогу зняти психологічно-емоційне напруження у дітей.

Вчитель 1 класу Котелевської ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів Коросташова О.М. розповіла про кращі практики використання інформаційних технологій у навчально-виховному процесі та презентувала електронні ігрові ресурси для початкової школи від мультимедійного видавництва «Розумники».

Завідувач районного методичного кабінету Ведмідь Н.М. познайомила з Положенням про сертифікацію педагогічних працівників та наголосила, що педагоги беруть участь у сертифікації виключно за своєю ініціативою та бажанням на добровільних засадах.

Під час круглого столу члени районного методичного об’єднання опрацювали методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень та щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи.

Голова РМО Забашта О.А. провела тренінг «Педагогіка партнерства як ключовий компонент НУШ», під час якого вчителіз’ясували, чому педагогіка партнерства є важливою і як правильно будувати партнерські відносини в школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин