Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Ще динамічніше, ніж звичайна гра: баскетбол 3х3

    Це один з видів баскетболу, що грається двома командами на одному баскетбольному кільці. В цю гру давно грають на вулицях та в залах по всьому світу, хоча і менш офіційно ніж основний вид баскетболу. 

    Підтримали світову традицію і 5 команд закладів загальної середньої освіти. 14 січня 2022 року, незважаючи на шкільні канікули, у спортивному залі опорного закладу Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака було гамірно. Юні баскетболісти боролися за першість у ІІ етапі змагань IV Гімназіади Полтавщини.

    Перебуваючи на подібних змаганнях, завжди цікаво спостерігати, як юні спортсмени від турніру до турніру стають все сильнішими, досвідченішими, загартованішими, оволодівають новими навичками та спортивними вміннями.

    За підсумками змагань призові місця розподілились таким чином:

І місце – команда опорного закладу Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака;

ІІ місце – команда Котелевського ОЗЗСО №4 І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Котелевського ОЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів.

    Команди-переможці нагороджені грамотами відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради. Такою ж грамотою  відзначений кращий гравець, яким цього разу став учень гімназії Денис Чугуй.

    Вітаємо призерів змагань з баскетболу 3х3 та бажаємо яскравого виступу на зональному етапі!« повернутися до списку новин