Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

СТАРТУВАЛА VI ГІМНАЗІАДА ПОЛТАВЩИНИ

Думка, що спорт ґрунтується лише на фізичному розвитку – помилкова. Будь який вид спорту – це поєднання як фізичного, так і інтелектуального розвитку.

То ж стартуємо! Шахи  - гімнастика для розуму, в основі якої - стратегія, холодний розрахунок і математична точність. При виборі ходу формується самостійність у прийнятті рішень, розвивається інтуїція і творче мислення. Для досягнення мети – обіграти суперника – дитині потрібні і спортивні навички – витримка і наполегливість. Під час гри дитина вчиться поважати чужу думку, ставити себе на чиєсь місце, слухати інших і адекватно сприймати інформацію.

20 жовтня 2023 року боротьбу за шахівницями вели 5 команд закладів загальної середньої освіти. За шахові дошки сіли  21  учасник.

Змагання проводилися за коловою системою, в особистому та командному заліках.

За підсумками командної гри маємо такі результати:

І місце – учні Котелевського ОЗЗСО №4 І-ІІІ ступенів (вчителі Сергій Лозко, Ігор Бондаренко);

ІІ місце –  учні Котелевського ОЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів (Микола Яківець);

ІІІ місце – учні ОЗ Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака (Віталій Глущенко).

В особистій першості серед юнаків перемогу здобув Володимир Чорнорук, учень Котелевського ОЗЗСО №4.

В особистій першості серед дівчат переможницею стала Альона Дрижирук, учениця Котелевського ОЗЗСО №2.

Суддівство змагань забезпечували  вчителі фізичної культури на чолі з Віталієм Глущенком.

Переможців нагороджено грамотами відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради.