Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Вчителі Котелевщини досвідом відповідали на виклики НУШ

     На базі опорного закладу Котелевської гімназії №1 імені С.А Ковпака відбувся тренінг «Нова українська школа: відповідаємо на виклик» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Котелевської селищної громади. Навчались та ділились досвідом 23 педагоги з 5 шкіл громади на чолі з тренером Іриною Олефіренко.

    Тренінг проводився для вчителів, які вже четвертий рік працюють в НУШ, тому все навчання супроводжувалось обміном досвіду та дискусіями. Особливу зацікавленість викликала тема «Використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання». Вчителі початкових класів вчилися створювати квести, електронні зошити, опитування, використовувати Classroom під час навчання у звичайному режимі.

         Під час вивчення блоку «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання»  на допомогу прийшли представники Котелевського Інклюзивно-ресурсного центру.

     Заняття п’ятиденного тренінгу завершились 28 жовтня 2021 року.

     Канікули  для педагогів закладів загальної середньої освіти Котелевської селищної громади  пройшли цікаво та з користю.« повернутися до списку новин