Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Кожен працівник закладу освіти матиме змогу безоплатно вакцинуватись і захистити себе від COVID-19

    «Захист освітян від коронавірусу є пріоритетом для Міністерства освіти і науки України. Дякую оперативному штабу МОЗ з протидії вакцинокерованим інфекціям, який підтримав нашу позицію щодо пріоритетності імунізації працівників сфери освіти. Для нас дуже важливо захистити працівників і розпочати новий навчальний рік у безпеці. Хочу наголосити, що вакцинація є добровільною”, — наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

    З 14 квітня мають змогу вакцинуватись освітяни, які проводять ЗНО-2021, а з наступного тижня розпочнеться вакцинація всіх інших працівників сфери освіти. 

    378 тисяч доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech з 473 850 доз, які отримає  Україна до кінця цього тижня в межах глобальної ініціативи COVAX, буде виділено на щеплення першою та другою дозами для 189 тисяч працівників сфери освіти. 

    Решту освітян щеплюватимуть вакцинами з нових постачань.

    Вакцинація — найефективніший спосіб захистити себе від COVID-19 чи важкого перебігу хвороби. 

    Запишіться на вакцинацію, щоб повернутись до звичного освітнього процесу. 

    Про алгоритм запису, який діє незалежно від того, хто є засновником закладу освіти, та роль освітніх управлінців у цьому процесі читайте на https://mon.gov.ua/ua/news/sformovano-algoritm-zapisu-osvityan-na-vakcinaciyu-vid-covid-19-mon

    Детальна інформація про особливості вакцинальної кампанії, типи вакцин та відповіді  на поширені запитання — на vaccination.covid19.gov.ua або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Довідково

COVAX — глобальна ініціатива з пришвидшення виробництва вакцин від COVID-19 і забезпечення їх рівномірного розподілу у всьому світі. Роботу COVAX координують Глобальний альянс з вакцин та імунізації (GAVI), ВООЗ та Коаліція з питань інновацій для готовності до епідемій (CEPI), а ЮНІСЕФ взаємодіє з виробниками та партнерами щодо закупівель та логістики вакцин від COVID-19. 

 « повернутися до списку новин