Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

«СОКОЛИ ГЕЛОНУ» вибороли першість у військово-патріотичні грі «ПЕТЛЮРІВСЬКИЙ ВИШКІЛ»

   

   З 25 по 28 жовтня на базі Полтавського обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог» в с. Міські Млини Зіньківського району відбулась військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл». На обласні змагання з’їхалися представники 21-ї команди з міст, районів та ОТГ Полтавщини, серед яких наш район представила команда «Соколи Гелону» Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака.

         Команда у складі Артема Дрижирука, Максима Глущенка, Анастасії Карпенко, Аліни Куцай, Дениса Чугуй, Євгенії Юхименко на чолі з керівниками Сергієм Леонідовичем Петренком та Олександром Володимировичем Минаєвим змагалися за призові місця в загальному заліку та з кожної дисципліни.

     У процесі гри кожен учасник мав змогу перевірити навички, необхідні кожному солдату. Майбутнім захисникам Вітчизни належало виконати непрості завдання:  стрільбу з пневматичної зброї, метання навчальної «гранати», підтягування для хлопців, віджимання для дівчат. Воєнно-історичний конкурс присвятили 100-річчю Української революції та постаті Симона Петлюри, а також історії України та Збройних сил України. Після напружених змагань на учасників чекав творчо-патріотичний вечір «Дружбою окрилені», де діти демонстрували таланти танцівників, декламаторів і співаків. А потім із задоволенням відпочивали та спілкувалися на святковій дискотеці.

     Організатори гри, а саме Полтавський обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, щороку намагаються готувати для учасників щось нове та цікаве. Цього року сюрпризом стала тактична гра «Лазертаг», під час якої юні патріоти навчалися командній роботі та отримали шалені емоції від сучасної та захопливої гри.

    Упродовж чотирьох днів кожна команда демонструвала свої досягнення і змагалися за звання найкращих. Навколо панувала атмосфера спортивного азарту та здорової конкуренції.

   У згаданому дійстві всі учасники показали гарну спортивну підготовку, ерудованість і тактичні навички. У напруженій боротьбі, за підсумками всіх конкурсів і завдань, найкращими стали наші «Соколи Гелону» Котелевської гімназії № 1 імені С.А.Ковпака, здобувши почесне І місце. За перемогу їм вручили кубок, грамоти та грошову винагороду 3000 грн.

Крім цього, юні гімназисти достойно проявили себе у змаганнях «Вогнева підготовка» (Карпенко Анастасія – І місце, командне ІІ місце), метання гранати (Дрижирук Артем – І місце, командне V місце), силові змагання з підтягування та віджимання (Глущенко Максим – V місце, Юхименко Євгенія - V місце, командне ІІІ місце). У воєнно-історичному конкурсі соколята продемонстрували неабиякі знання та здобули ІІ місце. У змаганнях «Туристсько-спортивна смуга перешкод» вибороли V місце. А в конкурсі «Строю та пісні» - IV місце. Учасники не лише отримали нагороди, а й набули величезний досвід, багато позитивних емоцій, фізичне та духовне загартування.

   Перемозі юних «Соколів Гелону» сприяв командний дух та правильно обрана керівниками тактика гри.

Вітаємо гімназистів  з черговою перемогою!

 

 

 « повернутися до списку новин