Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Реконструкція будівлі з добудовою спортивної зали Котелевської гімназії №1 ім.С.А.Ковпака Коригування (2-а черга)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю робіт по об’єкту: «Реконструкція будівлі з добудовою спортивної зали Котелевської гімназії №1 ім.С.А.Ковпака Котелевської селищної ради за адресою: Полтавська область, Полтавський район , с. Котельва, вул. Калантаївська , 1. Коригування (2-а черга) (код ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

1.

Назва предмету закупівлі

Закупівля робіт по об’єкту: «Реконструкція будівлі з добудовою спортивної зали Котелевської гімназії №1 ім.С.А.Ковпака Котелевської селищної ради за адресою: Полтавська область, Полтавський район , с. Котельва, вул. Калантаївська , 1. Коригування (2-а черга) (код ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕОІНЖИНІРИНГ" розроблено проектно-кошторисну документацію, відповідно до вимог чинного законодавства по об’єкту: «Реконструкція будівлі з добудовою спортивної зали Котелевської гімназії №1 ім.С.А.КовпакаКотелевської селищної ради за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с. Котельва, вул. Калантаївська, 1. Коригування (2-а черга)».

         Відповідно до п. 6.2 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, для визначення технічних та якісних характеристик предмету закупівлі Замовником застосовано відомість обсягів робіт і підсумкову відомість ресурсів проектно-кошторисної документації, яка пройшла позитивну експертизу.

На основі виготовленого проекту, який пройшов експертизу і було визначено технічні та якісні характеристики предмета закупівлі та його очікувану вартість.

 

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість даного предмету закупівлі визначається за статтями витрат, які зазначені у зведеному кошторисному розрахунку, окрім витрат передбачених Главою 10 та Главою 12  вказаної проектної документації і наявного у відповідних главах ПДВ. Очікувана вартість становить - 29 724 446,40