Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради

Новини

Вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка

Дата створення: 19:29 20.11.2021

        Любіть свою Батьківщину і рідну мову так, як любив … Тарас Шевченко. Для його пам’яті це буде найкращою нагородою і нерукотворним пам’ятником.

ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: КРОК У МАЙБУТНЄ»

Дата створення: 19:47 19.11.2021

    З 18 листопада 2021 року в режимі онлайн розпочався каскад тренінгів для вчителів математики шкіл громади з актуальних питань розвитку математичної освіти, який розрахований на 30 годин.

МАТЕМАТИКА? ЛЕГКО! НАВІТЬ ЗМАГАННЯ!

Дата створення: 08:50 17.11.2021

   Незважаючи на вихідний день, цієї суботи, 13 листопада 2021 року на базі опорних закладів освіти - Котелевської гімназії №1, №4 та №2 пройшов цікавий турнір юних математиків  «Математичний Занзібар». Змагалися три команди молодшої ліги та дві середньої.

ІІІ місце на зональних змаганнях

Дата створення: 13:33 12.11.2021

     Після перемоги у ІІ етапі Гімназіади Полтавщини з футзалу команда юнаків Котелевського ОЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів у складі збірної учнів з ОЗ Котелевської гімназії №1 та ОЗЗСО №4 05 листопада 2021 року взяли участь у ІІІ (зональному) етапі у м. Зіньків. Команду готували досвідчені тренери - вчителі фізичної культури Микола Яківець та Ігор Бондаренко. Наші юнаки продемонстрували яскраву гру та здобули гарний результат – ІІІ місце. Вітаємо!!!

Розробляли «Модель здорової громади»

Дата створення: 09:51 11.11.2021

     

Наймасовіший флешмоб осені до Дня української писемності та мови

Дата створення: 14:44 09.11.2021

     День української писемності та мови  встановлений Указом Президента України від 6 листопада 1997 року і відзначається на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія.    

Шахи – гра для розуму

Дата створення: 18:40 07.11.2021

     Шахи – найпоширеніша інтелектуальна гра, яка не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки та аналітичних здібностей, тренування уваги, зміцнення пам’яті,  допомагає вдосконалювати організованість, цілеспрямованість, об’єктивність. При цьому програші, які, звичайно  ж є, навчають дитину стійко і гідно приймати невдачу. Адже це робота над помилками і поле для розвитку. Тисячолітня історія шахової гри поєднує в собі елементи мистецтва, науки та спорту. Гра підкорила мільйони людей і сьогодні, незважаючи на величезну популярність гаджетів, не втрачає своєї актуальності.

Для старшокласників закладів освіти Котелевської громади проведено військовий вишкіл

Дата створення: 17:29 04.11.2021

    Найбільш поширеною й традиційною формою навчання та виховання, де реалізовуються основні завдання з військово-патріотичного виховання, підготовки учнівської молоді  до військової служби є вивчення навчального предмета «Захист України». Як відомо, на Полтавщині запущено проєкт одноденних вишколів за ініціативи, сприяння та активної участі ГО «Вороскол», депутата Полтавської обласної ради Сергія Бульбахи та керівництва Полтавського обласного ЦТК та СП.

Вчителі Котелевщини досвідом відповідали на виклики НУШ

Дата створення: 12:02 04.11.2021

     На базі опорного закладу Котелевської гімназії №1 імені С.А Ковпака відбувся тренінг «Нова українська школа: відповідаємо на виклик» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Котелевської селищної громади. Навчались та ділились досвідом 23 педагоги з 5 шкіл громади на чолі з тренером Іриною Олефіренко.

Школярі Котелевщини змагалися у настільному тенісі

Дата створення: 12:09 02.11.2021

     Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту, завдяки якому можна не лише розвивати рухову активність, покращувати координацію рук та ніг, а й розвиватись інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми. Саме так проявили себе юні тенісисти  29 жовтня 2021 року на базі опорного закладу Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака під час ІІ етапу змагань з настільного тенісу в залік IV Гімназіади Полтавщини.