Відділ освіти, сім'ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

Дата створення: 10:29 24.04.2019

Рідний край як основа формування високодуховної особистості

Дата створення: 09:16 01.04.2019

 Тема вивчення рідного краю рідного краю завжди була, є і буде актуальною для всіх поколінь. Для тих, хто цікавиться його історією, культурою, літературою, мовою, звичаями і традиціями. Поки люди пам’ятають свій родовід, своє коріння, доти живе нація; живе країна з іменням того народу, який несе в собі вогонь рідного краю і передає його своїм нащадкам.

«Демократичне врядування в навчальному закладі»

Дата створення: 15:42 28.01.2019

  Такою була тема постійно діючого семінару керівників закладів загальної середньої освіти району, який відбувся 23 січня 2019 року на базі Котелевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№ 2.

Використання духовно-культурних цінностей у патріотичному вихованні дітей дошкільного віку

Дата створення: 08:24 21.01.2019

   17 січня  2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Пролісок» обмінювалися досвідом з молодими та малодосвідченими педагогічними працівниками дошкільних закладів району з використання духовно-культурних  цінностей  у  патріотичному вихованні  дітей   дошкільного  віку.

Семінар-тренінг для вчителів предметів художньо-естетичного циклу на тему «Відродження народних традицій на уроках художньо-естетичного циклу та в позакласній діяльності»

Дата створення: 08:39 18.01.2019

11 січня 2019 року на базі Милорадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов семінар-тренінг для вчителів, які викладають предмети художньо-естетичного циклу на тему «Відродження народних традицій на уроках художньо-естетичного циклу та в позакласній діяльності». Оскільки новорічні свята були в розпалі, учасників семінару з кутею і варениками зустрів директор школи, вчитель образотворчого мистецтва Писанко О.І.

Семінар-практикум вчителів-логопедів закладів загальної середньої та дошкільної освіти району на тему «Використання інноваційних технологій в логопедичній роботі»

Дата створення: 08:27 18.01.2019

Багато дітей в силу свого віку ще не знають, наскільки важливо для них навчитися правильно говорити, але дорослі повинні розуміти, що навіть найменше порушення звуковимови може негативно вплинути на подальший розвиток дитини. Вчителі-логопеди постійно виконують роботу, направлену на максимальну корекцію вад розвитку мовлення дітей, працюють в тісному контакті з педагогами, надають консультації педагогічним працівникам і батькам щодо використання спеціальних методів та прийомів з надання допомоги дітям, що мають недоліки у мовленні.

Методична палітра вчителя

Дата створення: 09:39 14.01.2019

    10 січня 2019 року на базі Котелевської гімназії імені С.А.Ковпака відбувся районний семінар-практикум для вчителів української мови й літератури на тему «Методична палітра вчителя».